Спеціальні пропозиції
Накопительная дисконтная карта DRIVE2U в Харьковском автоцентре

Накопительная дисконтная карта DRIVE2U в Харьковском автоцентре

2019-04-02

Наш сервісний центр пропонує клієнтам скористатися унікальною програмою лояльності. Вона полягає в наданні накопичувальної системи знижок DRIVE2U. Щоб скористатися бонусом, досить придбати авто у нас в автосалоні або обслуговуватися на нашій сервісній станції.

Система знижок на увазі наступні бонуси:

Для автомобілів «гарантійного віку» *, які придбані в дірерской мережі корпорації "УкрАВТО"   Загальна кількість послуг і запасних частин, які були придбані клієнтом для авто «гарантійного повернення» (вважається накопичувально), грн.   Для авто не відносяться до групи «гарантійного повернення» і ТС, куплених не в дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО"
Скидка на услуги Скидка на запасные части   Скидка на услуги Скидка на запасные части
3%** 3% от 8 001 до 15 000 грн. с НДС 10%** до 20%
3%** 5% от 15 001 до 30 000 грн. с НДС 10%** до 20%
3%** 7% от 30 001 грн. с ПДВ10% 10%** до 20%

 

* - авто компанії Кіа потрапляє в групу «гарантійний повернення», якщо з дати придбання транспортного засобу не минуло більше трьох років; також в цій категорії знаходяться всі автомобілі інших брендів, куплені в дилерській мережі дистриб'ютор Корпорації «УкрАВТО» (їх гарантійний вік не повинен перевищувати двох років).

** - знижка обслуговуються клієнтам за програмою лояльності не надається в тому випадку, якщо замовник використовує свої запасні частини.

Завдяки системі DRIVE2U клієнт зможе заощадити значну суму грошових коштів і отримати бонуси, не будучи власником автомобіля компанії Kia. Програма знижок дійсна при наданні спеціальної карти, яка є гарантом отримання бонусів на придбання запасних частин і замовлення необхідних послуг.

Учасником програми лояльності DRIVE2U можуть стати навіть ті власники автомобілів, які придбали транспортний засіб не в Харківському автосервісі і марка машини не відноситься до брендам, що продається в нашому салоні. Наш центр знаходиться за адресою Шевченка 315 і співробітники завжди готові виконати роботи будь-якої складності. Натомість клієнти отримають якісний сервіс, можливість заощадити гроші і вирішити будь-яку проблему, що виникла.

Знижкова карта діє на наступні види послуг:

автосервіс;
покупка автозапчастин;
роботи по ремонту / діагностиці двигуна;
проходження ТО;
ремонт / діагностика ходової частини;
перевірка, заправка, дозаправка кондиціонера, інше.
Згідно з умовами програми система знижок поширюється на відновлювальні ремонтні роботи, комп'ютерну діагностику, придбання і монтаж необхідного обладнання, балансування коліс і шиномонтаж. Після видачі карти DRIVE2U клієнт отримує власний особовий рахунок, на якому можна накопичувати бонуси від придбаних послуг і придбання автозапчастин. Залежно від цього в майбутньому можна скористатися великою знижкою.

Перед кожним розрахунком за послуги або покупку запасних частин власнику авто необхідно пред'являти карту. Таким чином, бонуси будуть накопичуватися на особовому рахунку, і їх можна буде використовувати в будь-який зручний час. Уже наступного разу, звертаючись до Харківського сервісний центр, клієнт отримає хорошу знижку на послуги та запасні частини.

COPYRIGHT(C) 2021 - Автосалон KIA в Харькове | Харьковский Автоцентр - авто в кредит.

Open Chat