1. Головна>
  2. Про дилера>
  3. КомпанІя КІА в Харкові

КомпанІя КІА в Харкові

КомпанІя КІА в Харкові

ХАРКІВСЬКИЙ АВТОЦЕНТР KIA

Офіційний дилер KIA в Харкові КОНСУЛЬТАЦІЯ, ПРОДАЖ, ОБСЛУГОВУВАННЯ KIA
Автосалон

Автосалон

Звертайтеся до консультантів з продажу автомобілів!
В «Харківському Автоцентрі» можна замовити і придбати будь-яку модель KIA.
Наші співробітники завжди раді клієнтам і докладуть максимальних зусиль, щоб Ви були задоволені від покупки нового авто і подальшого обслуговування.

СЕРВіС

До послуг власників авто!
В технічному сервісному центрі
висококваліфіковані фахівці
за допомогою сучасного обладнання
вирішать проблему будь-якої складності.
СЕРВіС
Відділ запчастин

Відділ запчастин

В наявності і на замовлення!
Оригінальні запчастини та аксесуари для всіх моделей KIA!

Офіційний дилер KIA в Харкові

Особистий автомобіль повинен бути якісним і максимально комфортним. Корпорація KIA входить в список кращих виробників висококласних авто, що гарантують тривалий термін служби транспортного засобу і задоволення потреб найвибагливіших клієнтів.

Автомобілі KIA асоціюються з надійністю і високою якістю. Кожен сезон компанія радує своїх клієнтів новими моделями, оновленими системами і неповторним дизайном. Головна мета виробника - дивувати світ, радувати своїх споживачів і надихати їх на незвичайні вчинки. Наша компанія робить акцент на потребах клієнта, намагаючись надати йому максимальне задоволення.

Наш центр KIA є офіційним дилером авто в Харкові та Харківській області. Ми здійснюємо продаж автомобілів, а також їх обслуговування. 
Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати транспортний засіб, враховуючи всі побажання і переваги клієнтів. Велика кількість оригінальних моделей KIA, сучасні технології, комфортабельність і задоволення від водіння - головні переваги здійснення угоди на покупку автомобіля.

Ми тривалий час успішно працюємо на ринку продаж і пропонуємо придбати найновіші моделі, що відрізняються сучасним дизайном і великою кількістю інноваційних технологій. 
В автоцентрі КІА на Шевченка 315,  клієнти можуть скористатися такими послугами, як обслуговування та ремонт автомобіля, грамотний підбір оригінальних запчастин і аксесуарів до транспортного засобу.

 

 

COPYRIGHT(C) 2021 - Автосалон KIA в Харькове | Харьковский Автоцентр - авто в кредит.

Open Chat