1. Головна>
 2. Информация для клиентов>
 3. KIA Leasing

KIA Leasing

KIA Leasing

Лізинг - це швидко, вигідно, зручно.

Фінансовий лізинг - аналог кредитування Переваги для клієнта Ви отримуєте готовий до експлуатації автотранспорт: зареєстрований, з оплатою державних податків і зборів, застрахований КАСКО і Автоцивілка. Ці першочергові витрати включаються в Ваш графік платежів, де розподілені рівномірно на весь термін фінансування. Детальніше у нашого консультанта по кредитуванню 067 550 42 72

Купівля автомобіля KIA в лізинг

Купівля автомобіля - це досить непростий і серйозний крок майбутнього автовласника, рішення, що вимагає зваженого обдумування усіх "за і проти", стосовно таких питань, як придбання нового авто або б/у, вибору марки та моделі машини, та ще багатьох нюансів. Але головним, звичайно ж, питанням вважається, все ж, фінансове. І часто буває так, що рішення про купівлю машини вже прийняте, а ось достатньої суми в наявності немає і в таких випадках актуальним стає купівля автомобіля в лізинг.

Що ж таке лізинг? Це договірні зобов'язання клієнта перед фінансовою установою, які припускають виплату вартості авто за обумовлений термін. При цьому предмет лізингу знаходиться у власності лізингодателя до повного погашення вказаної в договорі суми.

Купівля KIA з лізинговою компанією ULF Finance

Співпрацюючи з цією компанією, покупець авто отримує безліч переваг, оскільки ULF Finance бере на себе основні обов'язки, а саме:

 • необхідна реєстрація предмета лізингу;
 • оплата усіх передбачуваних зборів і податків;
 • страхування автотранспорту;
 • врегулювання страхових випадків;
 • сервісне обслуговування авто.

В даному випадку, при купівлі KIA, клієнт тільки займається підготовкою документів для розгляду заявки, підписує договір лізингу і здійснює подальше спілкування винятково з однією людиною - контрагентом компанії ULF Finance.

Види лізингу, що надаються ULF Finance для KIA

Купівлю автомобіля KIA можна здійснити, скориставшись найбільш зручною пропозицією і умовами, які надає компанія, а саме:

 • фінансовим лізингом - аналог кредитування. В цьому варіанті при закінченні терміну договору, лізингозаємщик отримує авто в особисту власність. Мінімальний термін договору припускає 12 місяців;
 • оперативним лізингом - аналог оренди на довгостроковій основі, по закінченню терміну договору, авто повертається в компанію. Мінімальний термін - без обмежень, на розсуд фінансової установи.

Терміни розгляду заяви

Купівля автомобіля KIA в лізинг з компанією ULF Finance - це не просто легко, але і швидко. Попереднє рішення для юридичних осіб припускає проміжок часу в 20 хвилин, а для фізичних - 15 хвилин. Відповідно основне рішення приймається для юр.осiб впродовж 4 годин - 3 днів (10-21 день за умови великої угоди), і 4 години - 3 дні для фiз.осiб.

Переваги купівлі автомобіля KIA при співпраці з ULF Finance

 1. Наявність можливого податкового кредиту - лiзингозаємщик при передачі авто в користування отримує від компанії податкову накладну.
 2. Знижена база оподаткування при нарахуванні податку на прибуток - усі фінансові виплати за договором лізингу відносяться на валові витрати, при цьому авто амортизується покупцем.
 3. Мінімальні початкові внески - оплата лiзингозаємщиком робиться тільки за єдиноразовий комісійний внесок, включаючи авансову виплату за авто.
 4. Адаптація платежів під фінансові доходи покупця - сезонна, класична, аннуiтет, прискорене погашення, індивідуальний графік та ін.
 5. Доступні 3 валюти для виплат за договором - долар США, євро, гривня. Можливість отримання фінансування без документів, що підтверджують дохід.

Умови лізингу в компанії ULF Finance

 • Базові умови - мінімальний аванс при купівлі авто 20% від його вартості на строк до 5 років. Максимальна вартість авто без обмежень;
 • Фінансування, що не вимагає довідки про доходи - мінімальний аванс 35% від вартості авто на максимальний термін до 4 років. Максимальна вартість предмета лізингу до 120 тис. дол. США.
Open Chat