1. Головна>
  2. Продаж запчастин>
  3. Запчастини у роздріб

Запчастини у роздріб

Запчастини у роздріб

Роздрібний продаж запчастин для авто KIA

Автопослуги ТОВ „Харківський Автоцентр”

Кожен автомобіль заслуговує на якісний і своєчасний догляд. Якщо покупцю необхідно придбати надійні та оригінальні автозапчастини, то краще це зробити в «Харківському Автоцентрі». Ми є офіційним дилером КІА в Україні та гарантуємо високу якість товару.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть підібрати автозапчастину КІА та зроблять відповідне замовлення. Ми працюємо в онлайн програмі, яка показує, чи є задана деталь на складі в Україні. В процесі роботи працівник використовує оригінальний каталог запчастин KIA та VIN код (номер кузова автомобіля), який не дає можливості помилитися при придбанні деталей. Широка база даних, доступні ціни, оригінальні запчастини KIA Line II – основні переваги співробітництва з нами.

​​​​​​​Довідково

Запчастини KIA Product Line 2 – це друга продуктова лінійка оригінальних запчастин, які є розумною альтернативою до автомобілів за старше 3-х років. Названу лінійку продукції розроблено компанією KІА та виготовлено на підприємствах - постачальниках KIA. Вона складається з деталей завжди оригінальної якості, за дуже конкурентоспосібною ціною, чий знос є найбільш швидким.

Як зробити замовлення

Продаж автозапчастин у роздріб здійснюється не тільки в офісі, а й по телефону. Клієнт має можливість зателефонувати менеджеру і дізнатись, чи є необхідний товар на складі. Також на нашому сайті в режимі онлайн можна зробити замовлення автозапчастин та аксесуарів заповнив відповідну електронну заявку. У робочі дні, всю інформацію, буде надано протягом декількох хвилин. Якщо бажаної автозапчастини немає у наявностi, клієнту буде запропоновано зачекати до 14 днів – строк доставки. У випадку, коли запчастини для авто відсутні на складах в Україні, замовлення робиться в Кореї або Словаччині. Відповідно, тривалість доставки збільшується, у середньому, до 45 днів, але за винятком, за погодженням з клієнтом, в більш зжаті строки може бути здійснено авіаперевезення - авіадоставка запчастин КІА.

Як зробити замовлення

Переваги купівлі автозапчастин у нашому автосалоні

Перевагою здійснення покупки автотоварiв в ТОВ „Харківський Автоцентр”, в Харкові також є надання знижок. Крім того, якщо клієнт робить технічне обслуговування (ТО) у нас, ми гарантуємо надання переваг у вигляді зниження вартості ремонту в післягарантійний період за діючою для клієнта системою лояльності Drive2U. Наші спеціалісти можуть виконувати роботи по замінi запчастин на ті, що надав сам клієнт. Проте, в такому випадку Автоцентр не надає 6 місячну гарантію на автозапчастини.

Якщо Вас цікавлять більш дешеві аналоги оригінальних запчастин КІА ми зможемо Вам порадити, по яким вузлам Вашої моделі авто доцільно це робити, більш того по автомобільним запчастинам, які буде придбано у нас ми збережемо за Вами 6 місячну гарантію, передбачену діючим законодавством України.

Харківський Автоцентр рекомендує бути уважними при оцінці власної безпеки руху, намагаючись зробити остаточний вибір – купити оригінальні автозапчастини КІА | Hyundai до узлів та агрегатів любимого авто або схилитися до придбання аналогів.

 

 

Open Chat